Call: +48785725666

O NAS

Czy wiesz, że historia sushi jest starsza niż sam ryż? Początkowo sushi nie miało nic wspólnego z rybą, ale po metamorfozie i wieloletnim formowaniu się tego japońskiego przysmaku docenia się jego smak, a także wartość zdrowotną jaką posiada. Specjalistą w zwijaniu tego rarytasu jest nasza restauracja SALMON, którą pragniemy Państwu przedstawić. “Salmon” – po angielsku łosoś, czyli najpopularniejsza ryba serwowana w tego typu restauracjach. Chcemy aby nazwa nawiązywała do charakteru miejsca i jednocześnie była oryginalna. Pragniemy przekazać wszystkim Gościom prawdziwy i niepowtarzalny smak sushi, jakiego można u nas skosztować. Z najwyższej jakości składników, które z wielką pasją zwijamy na Państwa oczach w rolki maki przez doświadczonych kucharzy.

Dla początkujących miłośników sushi restauracja poleca Hosomaki. Jest to rodzaj sushi z jednym składnikiem – ryż zawinięty w glon nori oraz pokrojone w paski surowe ryby lub kanpyo, ogórek, oshinko, avocado, por, tamago, krewetka. Wszystkie te składniki tworzą cienkie 2-3 cm rolki, które następnie są krojone na osiem drobnych jednoporcjowych kawałków. Dzięki temu, że główny składnik stanowi w nich nieduży procent i jest w samym środku, hosomaki są świetnym wyborem dla osób, które pierwszy raz kosztują sushi. Każdy nasz Gość traktowany jest indywidualnie, ponieważ jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz życzenia – nawet te najbardziej wyszukane. Wszyscy odwiedzający Restauracje Salmon, mogą zamówić rolki ze swoimi ulubionymi składnikami. Zestawy są przygotowywane od razu po złożeniu zamówienia, co gwarantuje świeżość każdego dania. Realizujemy zamówienia na terenie całej Warszawy i okolicach – zatem dostawcy Salmon dowiozą Państwu te japońskie rarytasy do domu, pracy, a nawet szkoły.

To jeszcze nie wszystko! Dla każdego zainteresowanego, restauracja przygotowała wiele zachęcających rozwiązań i propozycji – Najważniejszym dla nas w prowadzeniu restauracji jest przede wszystkim: „satysfakcja Gości oraz wiadomość o tym, że chętnie do nas wracają, przy okazji polecając nas swoim znajomym”. Z wielkim zaangażowaniem przygotowujemy rolki dla każdego Gościa – bez względu na to, czy jest to dziecko, młodzież czy osoba dorosła. W naszej restauracji przystępna cena nie uwłacza jakości dań.

Ciekawostką może być także to, że organizujemy WARSZTATY SUSHI dla osób w każdym wieku. Wszyscy biorący udział w tych warsztatach, zdobywają wiedzę merytoryczną oraz mogą poćwiczyć umiejętność zwijania rolek sushi. Każdy uczestnik warsztatów ma też możliwość przed zwinięciem swojej rolki, skosztowania składników m. in.: oshinko, kanpyo, sos teryiak i inne. Mamy w planach cały czas doskonalić umiejętność zwijania rolek sushi oraz wspierać talenty swoich kucharzy. Będziemy także ciągle ulepszać swoje dania, by były jeszcze bardziej smaczne niż dotychczas oraz w dalszym ciągu, by sushi było zwijane z najwyższej jakości składników. Dlatego jeśli mają Państwo ochotę na niezwykłe doznania smakowe, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej restauracji SALMON. Marzenia się spełniają – dzisiaj wiemy to na pewno!

0

Your Cart