Call: +48785725666

PARTNERZY LOKALNI

CRAZY CART WARSZAWA - NOWY WYMIAR DRIFTU, DLA KAŻDEGO!

Tor Crazy Cart Warszawa powstał z miłości do dobrej zabawy i oczywiście driftu. Przeznaczony jest do jazdy urządzeniami Razor Crazy Cart. W byłej hali FSO, na prawie 2000 m2 powierzchni czeka na Was najdłuższy tego typu tor w Polsce o długości blisko ćwierć kilometra, ośla łączka dla początkujących i dzieci oraz świetna atmosfera gwarantowana przez naszą obsługę. Dla kogo jest Crazy Cart? Dla każdego kto ceni sobie dobrą zabawę. Wystarczy wsiąść, żeby się zakochać. Od najmłodszych - na torze świetnie sobie radzą już 6 latki, do tych bardziej zaawansowanych wiekowo. Oczywiście Crazy Cart najbardziej przemawia do serca nastolatkom i wiecznie młodym duchem mężczyznom, ale także u kobiet budzi żyłkę kierowcy rajdowego. To połączanie rozrywki, rekreacji, ale tez wyczynowego sportu - nie zapominajmy, Crazy Cart to pojazd inspirowany driftem.

STREFA 3

Strefa 3 ma uszczęśliwiać ludzi, zarażać entuzjazmem, pozytywnym myśleniem i kreatywnością. To „szkoła” dla tych, którym brak wiary w siebie, którzy nie lubią i nie znają potrzeb swojego ciała, nie akceptują siebie, ale także dla tych, którzy kochają aktywność, zdrowy styl życia, mają pasje i chcą zgłębić tajemnice swojego umysłu, rozwijać talenty i wiedzę, którzy szukają pasji, zainteresowań.

POLSCYPROJEKTANCI.COM - STREFA WYJĄTKOWYCH UBRAŃ

PolscyProjektanci.com to ponad 80 polskich projektantów mody pod jednym adresem. Tylko moda autorska. Bez udawania. Zapraszamy na zakupy online oraz do naszych butików w Warszawie, Toruniu oraz Zakopanem! Jeżeli masz słowiańską duszę, cenisz sobie oryginalność i wysoką jakość, nie lubisz podążać za przeciętnością, to właśnie znalazłaś / znalazłeś swój ulubiony sklep.

0

Your Cart