Call: +48785725666

PROMOCJE

Witaj w Świecie Promocji!

Dobra rada odwiedź sąsiada
bo sąsiad 40% rabatu da!
Zadzwoń lub przyjdź i zamów minimum cztery rolki sushi, odbierz je w restauracji Salmon i zapłać aż 40% mniej.
Aby skorzystać z promocji zamawiając podaj hasło: „salmon i sąsiedzi
Promocje nie łączą się. Nie dotyczy zestawów oraz burgerów.

★ ★ ★ ★ ★

Zestaw swój zestaw i zapłać mniej aż 30%
Zadzwoń, zamów i odbierz skomponowany przez siebie sushi set, taki jaki najbardziej lubisz. Z dowolnymi rolkami i dowolną ich ilością.
Aby skorzystać z promocji zamawiając podaj hasło: „salmon – tak jak lubię
Minimalna kwota zamówienia (po rabacie w dostawie) 100 złotych. Promocje nie łączą się. Nie dotyczy zestawów oraz burgerów.

★ ★ ★ ★ ★

Bądź na bieżąco i otrzymuj rabaty na swój telefon!
Podaj swój numer telefonu na naszej stronie w zakładce kontakt i wyraź zgodę na otrzymywanie SMS-ów od Salmon. Każda wiadomość to informacja o promocjach i rabatach, dlatego dobrze mieć telefon zawsze przy sobie!

Pamiętaj!
W rubrykę kontakt wklej poniższą zgodę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Reskliwen Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie; adres: ul. Gustawa Morcinka 5 lok. 28, 01-496 Warszawa, NIP 5223019016 jako administratora danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) swoich danych osobowych podanych w formularzu w celu marketingu produktów i usług własnych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail i/lub numer telefonu informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Niniejszym oświadczam również, że dane podałem dobrowolnie oraz zostałem poinformowany, iż przysługują mi prawa: wglądu w swoje dane, ich edycji lub poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu, co do ich wykorzystywania. Wyrażam także zgodę, aby administrator danych osobowych powierzał przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom trzecim w celu wyżej wymienionym, w zakresie wyłącznie niezbędnym dla prawidłowego przekazania określonej powyżej informacji handlowej.

★ ★ ★ ★ ★

Ty kręcisz numer, my kręcimy sushi! #tknmks ZADZWOŃ I ZAMÓW 785 725 666

0

Your Cart